ANA SAYFA HAKKIMIZDA VERİ TOPLAMA YÖNTEMLERİ PROJE AKIŞI REFERANSLAR BASINDA İZLEM İ.K. İLETİŞİM
HİZMETLERİMİZ
SAYFA İSTATİSTİĞİ
Aktif Ziyaretçi 1
Toplam Ziyaretçi 152005
PROJE AKIŞI

Müşteri Hizmetleriyle Sahanın oluşturduğu plan doğrultusunda; proje tipi zamanlama oluşturulur. Ve ön brif sunulur. (saha bilgilendirmesi)

  Proje brifinde proje bilgileri, anket soru formu ve olası problemlerde neler yapılacağı anlatılır.

  Pilot anketler yapıldıktan sonra sahaya çıkılır.

 Firmamızın anketörlerinin kendilerini tanıtan yaka/kimlik kartları ve firmamızın gerekli olan araştırma yetkisi belgesi mevcuttur. 

Projede çalışan tüm saha ekibinin gerekli bilgileri çalışma öncesinde müşterileriniz ile paylaşılmaktadır.

Anket çalışmamız daha önce çeşitli anket çalışmalarında yer almış, şirketimiz bünyesinde çalışan anketörler tarafından Denetleyici/süpervizör eşliğinde ekip olarak araçla noktaya geldikten sonra süpervizör tarafından çalışma yapacakları alanlara dağıtılır Ve sürekli olarak süpervizörün denetlemesi altında yapılır.

Çalışmalarımızın her aşaması müşterilerimizin  kontrolüne açıktır.  

Gün sonunda yapılan anketler süpervizör tarafından toplanır.  Proje yetkilisine teslim edilen anketler ertesi gün önce telefon kontrol ekibine sonrasında mantık kontrolü ekibine teslim edilir. 

Mantık ve güvenirlilik kontrolleri yapılan anketler proje yetkilisi tarafından veri girişi ekibine teslim edilecek ve data girişinin yapılması sağlanır.  Çalışma sahasında toplanan data tekrar elektronik ortamda mantıktan geçirilir.

Sahanın kapatılıp tüm anketlerin data girişinin tamamlanmasının ardından raporlama ve sunum çalışması tamamlanarak çalışma sona erecektir. 

 
BİZDEN HABERLER
TCMB KURLARI
HAVA DURUMU
GÜNLÜK GÜNLÜK GÜNLÜK